COACHING

COACHING Z KOŃMI

spacer z końmi - małe

Sesje coachingowe z udziałem koni w Pasikoniach to świadome budowanie swojej własnej wioski wsparcia. W czasie spotkania jesteśmy na pastwisku lub wędrujemy z końmi w lesie. Jest przestrzeń na refleksję i na intensywne doświadczenie. 

COACHING ONLINE

101-DSC07331-mały

Needs and Nature based Coaching czyli Coaching online oparty na potrzebach i relacji z naturą. Filarem tej pracy jest założenie, że jako ludzie jesteśmy częścią sieci życia i naszego dobrostanu nie da się odseparować od środowiska, w którym żyjemy. 

KTÓRĘDY Z KOŃMI

KTÓRĘDY Z KOŃMI czyli coaching z końmi w ruchu, pośród przyrody, podczas drogi. Często nazywam to, co się wydarza podczas sesji coachingu z końmi EKOLOGIĄ RELACJI. Ekologia czyli nauka o domu (oikos z greki to dom, logos to słowo, nauka). Ekologia to badanie struktur, systemów i tego jak poszczególne ich elementy na siebie wzajemnie oddziaływują, jakie maja powiązania i relacje. Mamy takie przyzwyczajenie i nawyk, że jak coś jest „eko” to związane jest z …

no właśnie co Tobie przychodzi do głowy? 

Mi takie rzeczy: zajmowanie się odpadami, dbanie o naturę, uwzględnianie przyrody w swoich wyborach, myślenie o dalekiej przyszłości, zmiana przyzwyczajeń, lęki i obawy. 

Człowiek jest w takiej codziennej ekologii sprawcą, inżynierem, managerem. A co jak Ci powiem, że człowiek jest też naturą? Że Ty i ja jesteśmy przyrodą? Którędy wtedy popłyną Twoje myśli? Czym jest wtedy ekologia? 

 • Co się dzieje z tym, czego już w swoim życiu nie chcesz, co Ci przeszkadza, co zaśmieca?
 • Gdzie to ląduje? Umiesz to kompostować?
 • Czy może masz swoje tajne wysypiska odpadów, na które wolisz nie patrzeć i o których nie chcesz pamiętać?
 • Jak dbasz i troszczysz się o siebie?
 • Jak uwzględniasz siebie w swoich wyborach?
 • Jak myślisz o swojej dalszej przyszłości?
 • Czy zmieniasz swoje przyzwyczajenia tak aby zapewniały Ci dostęp do życiodajnych zasobów
 • Czego się boisz?
 • W jakich ekosystemach funkcjonujesz?
 • Jaki jest Twój wkład w ich funkcjonowanie?
 • Czy bycie w ten sposób w tej strukturze jest dla Ciebie optymalne, zgodne z Twoimi talentami, umiejętnościami, zasobami? 

CO SIĘ ZMIENI JEŚLI DO SWOJEJ WIOSKI ZALICZYSZ WSZYSTKO, CO ŻYJE OBOK?

Wioska to optymalny do życia ekosystem. Taki, w którym mogę z siebie dać i który mnie odżywia, bo inni chcą ode mnie brać. Taki, w którym wiem skąd ja mogę zaczerpnąć bez lęku, że coś odbieram. Taki, który daje mi poczucie że jest bezpiecznie. Taki, który daje mi poczucie, że jestem tutejsza – widziana, znana. 

Jaka jest Twoja wioska, jeśli w myśl ekologii, ale też mądrości wielu rdzennych kultur uznasz, że nie jest to twór tylko ludzki? 

Co się zmieni jeśli do wioski zaliczysz wszystko co żyje, bo Ty żyjesz? Wszystko, co żyje obok, co żyje z Tobą, co jest świadkiem tego jak żyjesz? 

Sesje coachingowe z udziałem koni to świadome budowanie swojej własnej wioski wsparcia. W czasie spotkania jesteśmy na pastwisku lub wędrujemy z końmi w lesie. Jest przestrzeń na refleksję i na intensywne doświadczenie. 

Pojedyncza sesja zaspokoi Twoją ciekawość i przyniesie świeże spojrzenie. Cykl trzech spotkań to już czas, w którym można doświadczyć korzyści i głębokiej integracji doświadczeń.

Cena: 1 sesja / 350 zł, pakiet 3 sesji / 950 zł (ceny zawierają podatek VAT)

COACHING & EKOTERAPIA ONLINE

Co to jest ekoterapia? To w pewnym sensie parasol, pod którym znajdziesz różne formy wsparcia zdrowia psychicznego, rozwoju i aktywności umocowanych w relacji człowieka z naturą. Ekoterapia to praktyka ekopsychologii, która zakłada że jako ludzie jesteśmy częścią sieci życia i naszego dobrostanu nie da się odseparować od środowiska, w którym żyjemy. Praktyka ekoterapii może odbywać się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz oraz on-line. Jest wiele różnych form i modalności ekoterapii. Ja zapraszam Cię do Needs and Nature based Coaching czyli Coachingu opartego na potrzebach i relacji z naturą. 

Potrzebujesz tej współpracy jeśli: 

 • towarzyszy Ci poczucie osamotnienia i braku przynależności, wioski, swojego stada
 • chcesz na nowo odnaleźć swój wkład i sens w otaczający Cię świat
 • czujesz, że tracisz odporność i zdrowie
 • trudno znaleźć Ci przestrzeń na zajęcie się sobą, swoim dyskomfortem, swoim zmęczeniem w natłoku bieżących spraw i zadań
 • przytłacza Cię mnogość otaczających nas kryzysów
 • oddaliły się od Ciebie entuzjazm i aktywność
 • niekończąca się lista “to-do” zrywa Twój kontakt z marzeniami
 • nie wiesz jak znaleźć czas i sensowny sposób na kontakt z naturą, a wiesz że go potrzebujesz
 • nie masz możliwości spędzania czasu na zewnątrz z różnych powodów ale chcesz pielęgnować to, co natura dawała Ci kiedyś
 • chcesz częściej czuć nadzieję

Zacznijmy od początku. Jakie są Twoje potrzeby, czego teraz szukasz. Może będę mogła Ci pomóc niezależnie od dzielącej nas odległości. Poznajmy się podczas półgodzinnej bezpłatnej konsultacji. Aby z niej skorzystać wypełnij formularz zgłoszeniowy. 

Ceny: 

spotkanie 75 minut – 250 zł 

pakiet 3 spotkań 75 min –  700 zł 

pakiet 5 spotkań 75 min – 1100 zł 

pakiet 10 spotkań 2000 zł 

spotkanie 60 min – 200 zł 

pakiet 3 spotkań 60 min –  550 zł 

pakiet 5 spotkań 60 min – 900 zł 

pakiet 10 spotkań 60 min – 1700 zł