Razem

Warsztaty o rELACJACH i związkach z udziałem koni

DSC00768.JPG

  

Jaka jest HIstoria, którą opowiadasz sobie o Miłości?

“Słowa to okna, albo mury” mówił, a nawet śpiewał, Marshall B. Rosenberg, twórca Porozumienia bez Przemocy. Nasze relacje i związki utkane są z historii, ze słów, które na temat bliskości, miłości i bycia razem słyszeliśmy, o których czytaliśmy, które powtarzaliśmy sobie wyobrażając sobie naszą przyszłość. Co wiesz o sobie i Twoim byciu w relacjach bez tych historii?

Spotkaj się ze stadem koni i w intensywnym, choć nie opartym na słowach procesie. Odśwież swoje spojrzenie na relacje i siebie, jako ich twórcę/twórczynię, opiekuna/opiekunkę, obrońcę/obrończynię, wojownika/wojowniczkę. Możesz to sprawdzić korzystając z naszej formuły pracy, aktualnej wiedzy o ludzkich relacjach i mocy stada.

Zapraszamy Cię na spotkanie z Twoim “Razem”!

Marta Sikorska i Tomek sadzewicz


Podstawową i najważniejszą potrzebą ludzi jest potrzeba kontaktu i troskliwej relacji

Żeby czuć się bezpiecznie, żeby wzrastać i realizować się potrzebujemy bezpiecznej bazy w drugim człowieku. To, co znamy od pierwszych dni życia, to bliskość i gotowość do wsparcia oferowana przez dorosłych opiekunów. Choć świat, każe nam wierzyć, że bycie dojrzałym polega na wyzbyciu się zależności, wiedza o ludzkich relacjach i ewolucji naszego gatunku zaprzecza. Emocjonalna współzależność dziejąca się w relacji to tak naprawdę nasza największa siła.

>
Twoje zadanie nie polega na szukaniu miłości, ale zaledwie na szukaniu i znajdowaniu wszelkich barier w sobie, które przeciwko miłości wzniosłeś.
— Rumi

Z tego warsztatu wyniesiesz własną mapę relacji z innymi lub sobą samym/samą

Mapę opartą na Twoich doświadczeniach w stadzie koni, trwale zakotwiczonych wnioskach, zgodną z wewnętrznym kompasem Twoich wartości. Mapę, która będzie wiecznie żywa i aktualizowana o Twoje nowe doświadczenia. Mapę, która będzie Twoim wyborem, a nie nienegocjowalnym terytorium


Jak to się robi?

Inspiracji , zmiany i punktów odniesienia będziemy szukać poprzez doświadczenia z udziałem koni. Są to proste w formie aktywności, gdzie konie są naszymi partnerami w ruchu, w zatrzymaniu, w pracy indywidualnej lub współpracy. Ćwiczenia, które proponuję nie wymagają żadnych wcześniejszych doświadczeń z końmi i są bezpieczne.

Jako facylitatorzy troszczymy się o to, aby uczestnicy jak najwięcej doświadczyli, eksperymentowali, zwiedzali swoją strefę komfortu oraz korzystali z totalnej pozawerbalnej poufności końsko-ludzkich interakcji.


Info

Najbliższe warsztaty “RAZEM” odbędą się wiosną 2021 roku w Pasikoniach.

Godziny: 10.00 – 18.00 ( z przerwą na lunch)

Cena: 850 zł (w cenie ciepły posiłek)

Dla pary, płacącej ze wspólnego budżetu cena to: 600 zł od osoby

Ilość uczestników: max 8 osób

Zarezerwuj swoje miejsce w cenie early bird 620 zł lub 1000 zł za parę kupując voucher!

pasikonie_avatar.png