Nazywam się Marta Sikorska

Jestem facylitatorką rozwoju i działań około-terapeutycznych z udziałem koni, mentorką i mediatorką. Ze mną wejdziesz do stada koni aby odnaleźć równowagę i sięgnąć po swoje marzenia. Zpraszam Cię do spotkania z końmi w ich i Twojej prawdziwej naturze.


20181018-_MG_7612.jpg

JAK PRACUJĘ?

Uczenie się z końmi to uczenie się przez doświadczanie. Pracując ze mną i końmi będziesz dużo się ruszać! Krok po kroku będziesz eksplorować swoją przestrzeń w poszukiwaniu zasobów i bardziej wspierających przekonań. Dojdziemy też do ścieżek, na które wchodzisz automatycznie, ale nie zawsze docierasz nimi tam, gdzie chcesz. Będzie kontakt z naturą i pogodą. Mniej języka, więcej doznań. Więcej stępa mniej galopu.

 

WARSZTATY Z UDZIAŁEM KONI

EQUINE ASSISTED LEARNING

W PASIKONIACH K. KAMPINOSU


Powrót do DZIKOŚCI


PRZYWÓDZTWO Emocjonalne


TERAPIA STRESU

 

>

Wychowałem się w rodzinie, w której intuicję i uczucia – zwłaszcza silne – traktowane były z nieufnością. Przez to czegoś od zawsze mi brakowało, lepszego kontaktu z samym sobą i z innymi ludźmi szukałem świadomie przez ponad 20 lat. Praca z Martą i jej końmi była dla mnie przełomem. Pamiętam moment, kiedy tuż po jednym z naszych spotkań zwyczajnie witałem się z kolegami i koleżankami z pracy, z którymi widuję się średnio raz na pół roku, i nagle poczułem rozlewające się wokół serca ciepło. Od tamtej pory to ciepło jest już ze mną. Nauczyłem się też znacznie lepiej czytać mowę ciała – u koni jest ona zawsze częścią spójnego komunikatu, zaś u ludzi stoi często w sprzeczności ze słowami, zamaskowana przez “powinienem”, “oczekuje się ode mnie”, dlatego o tyle łatwiej uczyć się jej właśnie od koni. Od tamtej pory zawarłem wiele nowych przyjaźni, pogłębiłem niektóre ze starych, mam bliższy kontakt ze swoim synem. Zawsze kiedy mam okazję, wracam do Pasikoni z ciekawością, co będzie dalej.
— Marcin

 

WIĘCEJ NIŻ STADO

Jedyna taka przestrzeń w świecie ludzi i koni, gdzie nie liczy się racja ale relacja!

Pierwsza edycja rusza już w styczniu! Dołącz do 6 tygodniowej onlinowej podróży troskliwego ogarniania siebie w relacji z końmi. Niezależnie od tego czy masz własnego konia, czy odwiedzasz konie w stajniach, czy jeździsz, czy trenujesz – WIĘCEJ NIŻ STADO to miejsce, w którym będziesz u siebie. Sprawdź jakie ścieżki przygotowałyśmy, jakich ekspertów zaprosiłyśmy, i jakie są ceny za członkostwo.

Marta Sikorska i Magda Sierocka


Umów się na bezpłatnego 30 min call’a żeby porozmawiać
o tym co możemy razem zrobić


 

ODWIEdź Mój instagram!

 

.